siktir git in English Turkish-English Dictionary

Ayrıca tüm bağlantılarınız güvenli ve şifreli hale getirilir (HTTPS/SSL). Bi abinin kardeşine karşı en çok kullandığı kelimedir. Nispeten hafif bir küfür olduğu için aile içide de kullanılabilir.

 • Ve bugün, adı verilen 2 ilginç projeyi inceleyerek her ikisini de biraz keşfedeceğiz.
 • Gizli sekme, aynı cihazları veya hesapları kullanan kişiler için gizlilik sağlayan bir özelliktir.
 • Henüz herkese gelmemiş olabileceğini de belirtmeden geçmeyelim.
 • «DesdeLinux» daha fazla haber keşfetmek ve resmi kanalımıza katılmak için Telgrafı DesdeLinux.
 • Normal sekmeler için bu tarz bir kilitleme özelliğinin bulunmadığını ekleyelim.

İnternete giriş yapabilmek için kullanılacak olan birçok program bulunuyor. İnternet tarayıcılarında bulunan bazı özellikler vardır. Bu özellikler arasında yer alan gizli sekme, pek çok kişinin merak ettiği bir özelliktir. Gizli sekmenin ne olduğu ve ne işe yaradığı merak edilen bir konu oluyor. Tarayıcıların içerisinde bulunan gizli sekme özelliklerinin ne işe yaradığı merak edilen konulardan biridir.

Translation of «siktir» into English

© Copyright 2024 Milliyet.com.tr | Giriş Yaptığınız taktirde kullanım koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz. İzleme, gözetleme ya da engelleme olmadan kişisel gizliliğinizi koruyabileceğiniz gerçek İnternet deneyimi için Tor Browser uygulamasını indirin. Android kullanıcılarına sunulmaya başlayan özellik, Chrome’un ‘Ayarlar’ kısmında bulunan ‘Gizlilik ve Güvenlik’ bölümünden aktif hâle getirilebiliyor.

Hem kendini rahatlatmak isteyen hem de karşı tarafta büyük hasar yaratmak istemeyen insanların başvurduğudur. Çek git anlamında kullanılabilecek küfürdür ,ikinci söylenen küfürdür ,ilki ağzına sıçarım ,ikincsi siktir gittir yani bunlar hafif küfürlerdir. «siktir git» başlığındaki entrylerin metinlerinde arama yapar. Fuck off, fuck you, go fuck yourself , «siktir git» ifadesinin İngilizce içine en iyi çevirileridir. Ona siktir git demek istediğini biliyorum, ama bize bilgi lazım.

Google’dan Chrome’da Gizli Sekme Kullananları Sevindirecek Özellik

https://luluandpo.com/ çeviri, çeviri belleği veya dolaylı çevirileri kontrol ettiğinizden emin olun. Bu yayının tüm sektör için çok yararlı olacağını umuyoruz. «Comunidad de Software Libre y Código Abierto» ve mevcut uygulamaların ekosisteminin iyileştirilmesine, büyümesine ve yayılmasına büyük katkı sağlar.

 • Gizli sekmeler, internet sitelerine giriş yapıldığında bu hareketleri kayıt altına almıyor.
 • Gizli sekmeyi kullanabilmek için, herhangi ilave bir işlem yapılması gerekmiyor.
 • Tarayıcıların içerisinde bulunan gizli sekme özelliklerinin ne işe yaradığı merak edilen konulardan biridir.
 • Buna göre artık Android kullanıcıları, gizli sekmeleri şifre, parmak izi ve yüz tanıma gibi yöntemlerle kilitleyebilecek.
 • Ancak bir başka uygulamaya geçip, Chrome’dan bu sekmelere geri döndüğünüzde ayarladığınız kilidi açmanız gerekecek.

Şimdi Google tarafından getirilen yeni bir özellik ise gizli sekmeyi kullananları daha da mutlu edeceğe benziyor. Gizli sekme kullanıldığında, giriş yapılan sitelere ait hiç bir bilgi kayıt olmuyor. Bu nedenden dolayı, aynı cihazı kullanan kişiler için oldukça faydalı bir özelliktir. Bu özelliği aktif ederek, internet geçmişinin kayıt edilmemesi sağlanıyor.

Günün Fırsatı: ViewSonic Oyuncu Monitörü İndirimde! İşte Özellikl…

Gizli sekme, aynı cihazları veya hesapları kullanan kişiler için gizlilik sağlayan bir özelliktir. Aynı zamanda hiç bir şekilde giriş yapılan sitelerin bilgileri kayıt edilmez. Google, yayınladığı bir blog gönderisinde artık kullanıcıların, gizli sekmelerini kilitleyebileceğini belirtti. Özellik, Android kullanıcıları için geniş çapta kullanıma sunulacak. IOS için ise hâlihazırda bu tarz bir seçenek bulunuyordu.

Gizli pencere ya da Gizli gezinti özelliklerindeki sınırlamalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için, Common Myths about Private Browsing Mozilla makalesine bakabilirsiniz. Geliştirici, verilerinizi toplamayacağını ve kullanmayacağını beyan etti. Daha fazla bilgi edinmek için geliştiricinin gizlilik politikasına bakın. %100 açık olduğu için Ücretsiz ve Açık Kaynak Yazılım kullanın. Bu, gizliliğimiz ve dijital özgürlüğümüz üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bir şeyin veya her şeyin üçüncü taraflarla paylaşılması riski olmadan bilgi arayın ve bu nedenle gizliliğimiz ve bilgisayar güvenliğimiz tehlikeye girebilir.

 • Ne defol ne kaybol ne de gider misin tarzı kalıplar onun yerini tutabilir.
 • Bu sekmeler sayesinde, tüm internet geçmişi kayıt alınmadan otomatik olarak tarayıcı tarafından siliniyor.
 • Bu yayının tüm sektör için çok yararlı olacağını umuyoruz.
 • Çünkü birçok şey arasında Özgür Yazılım ve Açık Kaynak, ve odaklanmış profil oluşturma ve izlemeden kaçının onları arayan kullanıcıların sayısı.
 • Bu nedenden dolayı, aynı cihazı kullanan kişiler için oldukça faydalı bir özelliktir.

Ve en sevdiğiniz web sitelerinde, kanallarda, gruplarda veya sosyal ağ topluluklarında veya mesajlaşma sistemlerinde başkalarıyla paylaşmayı bırakmayın. «DesdeLinux» daha fazla haber keşfetmek ve resmi kanalımıza katılmak için Telgrafı DesdeLinux. Daha önceki vesilelerle, farklı sorunlar konusunu ele almıştık. Internet tarayıcısı ve teması Gizlilik ve BT Güvenliği. Ve bugün, adı verilen 2 ilginç projeyi inceleyerek her ikisini de biraz keşfedeceğiz. Ne defol ne kaybol ne de gider misin tarzı kalıplar onun yerini tutabilir.

Gizli sekmeyi kullanabilmek için, herhangi ilave bir işlem yapılması gerekmiyor. Yeni açılacak sekmeyi gizli olarak seçmek yeterli olacaktır. Yeni biyometrik doğrulama özelliğiyle, başka bir kişinin telefonunuzu kullandığında tarayıcınıza ve gizli sekmelerinize girmesinin engellenmesi amaçlanıyor. Biraz daha açacak olursak, tarayıcıyı kullanmaya başladığınızda gizli sekmeyi normal olarak açabileceksiniz. Ancak bir başka uygulamaya geçip, Chrome’dan bu sekmelere geri döndüğünüzde ayarladığınız kilidi açmanız gerekecek.

fuck off

Google, kilit açma için şifre, parmak izi veya yüz tanıma gibi seçeneklerin kullanılabileceğini belirtiyor. Normal sekmeler için bu tarz bir kilitleme özelliğinin bulunmadığını ekleyelim. Sonuçlar ve yorumlar hakkında daha fazla bilgi edinin. Google ve diğer arama motorlarında profillerimizin kişiselleştirilmiş sonuçlarına dayalı olmayan doğal aramalar yapın. Uludağ sözlük, bilgiyi zaman ve mekan ayırt etmeden, bilenden bilmek isteyene taşıyan tatlı ve ekşi bir zaman makinasıdır. Pekâlâ, kibarca ve elimden geldiğince çeşitli şekillerde siktir git dedim.

 • Siktir git demenin en eğlenceli yolu; siktir git denecek kişiye, siktir git denecek hareketi yapmasının akabinde «sana içinde hem seks hem seyahat olan bi tavsiye veriyim mi?» demektir.
 • Pekâlâ, kibarca ve elimden geldiğince çeşitli şekillerde siktir git dedim.
 • Yeni biyometrik doğrulama özelliğiyle, başka bir kişinin telefonunuzu kullandığında tarayıcınıza ve gizli sekmelerinize girmesinin engellenmesi amaçlanıyor.
 • Kayıt altına alınmadığından dolayı, kimsenin ulaşılması mümkün olmuyor.
 • İnternete giriş yapabilmek için kullanılacak olan birçok program bulunuyor.
 • Yorumlarında adının ve profil resminin görülebilmesi için üye olman veya giriş yapman gerekiyor.

Gizli sekmeler, internet sitelerine giriş yapıldığında bu hareketleri kayıt altına almıyor. Kayıt altına alınmadığından dolayı, kimsenin ulaşılması mümkün olmuyor. Girilen internet sitelerinin gizli kalması için, gizli sekmeler kullanılıyor. Bu sekmeler sayesinde, tüm internet geçmişi kayıt alınmadan otomatik olarak tarayıcı tarafından siliniyor. Google Chrome’da yer alan gizli sekme, birçok insan için oldukça kullanışlı bir özellik. Kullanıcılar, bu sekme yardımıyla tarama geçmişlerinin gizli kalmasını, verilerinin kayıt altına alınmamasını sağlayabiliyor.

Henüz herkese gelmemiş olabileceğini de belirtmeden geçmeyelim. Temelde, «Siktir git Google» y SearX etmeye çalışan birbiriyle yakından ilişkili 2 projedir. Uzun süren bir sükunet dönemi akabinde, bardağı taşıran insanlara karşı büyük bir hiddetle kullanılması kaçınılmaz olan küfürdür.